top of page

CIEKAWOSTKI

 

W jaki kapelusz stroi sie Twoja dusza -


Czerwony - to kolor emocji. Jesli on spowija Twą duszę nade wszysko słuchasz intuicji. Liczą sie dla Ciebie wrażenia i przeczucia. Masz dużo empatii i często w podejmowaniu decyzji, kierujesz sie emocjami. Należysz do osób, które wpierw robią, a dopiero pózniej myslą. Łatwo nawiązujesz kontakty. Ludzie do Ciebie lgną. Wszystko pięknie, ale noszenie tego kapelusza ma tez wady i złe strony. Emocje często bowiem odbieraja obiektywizm. Pod ich wpływem podejmujesz pochopne decyzje  i łatwiej dajesz się oszukać. Tak wię Twa dusza chodząc w czerwonym kapeluszu jest narażona na przykrości a Ty sam na trudności życiowe.

 

Obiektywna biel - Jeśli Twoja dusza nosi kapelusz biały wówczas jesteś całkowitym przeciwnikiem czerwonej. W życiu kierujesz sie logiką a Twymi sprzymierzeńcami są fakty i wyliczenia. Postepujesz zawsze według określonych przepisów. W Twoim życiu nie ma miejsca na spontaniczność. Liczy się tylko to, co racjonalnie można zanalizowac. Jeśli ktoś taki pokocha osobę całkowicie różną od siebie  wówczas trzeba bedzie isć na kompromis i znosic jej niefrasobliwość a ta osoba da się trochę uporzadkować.            

                                                                             

Czarne myśli  - jesteś człowiekiem z czarną duszą i jesteś rasowym pesymistą. Wszystko dokładnie analizujesz, często w najdrobniejszych szczegółach i we wszystkim widzisz tylko to, co złe. Świat, w którym żyjesz jest pełen zagrożeń, wad i niepowodzeń  Często szukasz dziury w całym, nie pozwalając sobie poczuć się w pełni szczęsliwym. Ale dobre w Tobie jest to, że zawsze dociekasz prawdy. Zadajesz pytania. Dzięki analitycznemu umysłowi nie popełniasz żadnych błędów i nie dopuszczasz do niedociągnięć. Krytyk - to Twe drugie imię. Dla siebie też nie jestes łaskawa czarna duszo. Nigdy nie osiągniesz satysfakcji. Uważasz, że jesteś niewystarczjąco dobra.                                                                                                                              

Zielona świeżość  - to kolor urodzaju, nowych pomysłów, nowego punktu widzenia. Jeśli Twa dusza nosi sie na zielono, jesteś odkrywcą. Nie boisz się ryzykować i próbować wciąż czegoś nowego. Nie dla Ciebie są regóły i ograniczenia. Uważasz, że są po to, aby je łamać. Z Tobą nie można sie nudzić. I to wszystko jest w Tobie wsaniałe. Ludzie kochaja Cię za niestandardowość. Jednak istnieje też ciemna strona Twej duszy, jesteś lekkoduchem i nie słuchasz krytyki a do tego unikasz odpowiedzialności  za swoje szalone pomysły. Dajesz sobie prawo do pomyłek i nie wymagasz od siebie zbyt wiele. Wadą jest to, że Twoje mysli nikną szybciej niż Twe czyny.

bottom of page