top of page
chcesz poznac swój horoskop to zadzwn do wrozki ktora ci prawde powie dzieki kartom tarota

HOROSKOP

 

Każdy znak zodiaku ma swój odpowiednik w tarocie , lew to znak osoby silnej i pewnej swej władzy nad innymi , odznacza się kartą siły i mocy , jest to karta mówiąca o dużych namiętnościach , o burzliwości związku i emocji , często pod tą kartą kryje sie kobieta świadoma swej wartości , osoba przebojowa zdeterminowana do pokonywania blokad , takiej osobie odpowiadać będzie żywioł - ogień , znak zodiaku - lew , planeta - słońce , czakra - serce , kolor - złoty , kamień - rubin 

 

 

LEW (10 sierpnia – 16 września) 

Pewny siebie, dumny, wyniosły, zamiłowany w wojskowości. Entuzjasta czynów bohaterskich , odważnych . Nie ustępuje w sporach. Zręcznie argumentuje. Zawsze gotów do ataku. Potrafi łatwo gromadzić wokół siebie innych ludzi. Zalety- lubi dostarczać przyjemność oraz rozrywkę innym. Zwolennik prawdy. Dąży w życiu do zbudowania potęgi. Gorliwy, ma silne namiętności. Umysł wyższy - natura uduchowiona. Samodzielność, wszechstronność, popularność. Ambitny. Wady – próżny. Pycha. Czasem nieprzyjemny, cierpki charakter. Co mu grozi - katastrofy życiowe. Ma skłonność do ekscesów i nałogów. Łatwo ulega ujemnym wpływom złego towarzystwa i skręca na bezdroża. Bywa chimeryczny. Zdrowie - stany gorączkowe i zapalne, niedomagania serca. Życie na ogół długie. Miłość - związki często niefortunne. Dobiera sobie obiekt uczuć tylko po to, by mógł ulegać jego woli. Po prostu w miłości lubi rządzić. 

 

 

horoskop dla lwa dzieki karcie taorta
karta tarota siła lew ale tylko tarcistka ci o niej cos powie

PANNA (16 września – 30 października) 

Bywa krytyczna. Posiada duże zdolności analityczne. Jej natura jest giętka i potrafi dostosować się do innych. Swoje plany i projekty układa systematycznie i porządnie. Wady – chytry, podstępny. Zalety - stały w życiu i w uczuciach. Kobiety długo z wiekiem utrzymują swa młodość i świeżość. Lubi przyrodę, rośliny i zwierzęta. Bystry, przenikliwy. Często zbyt religijny. Małżeństwo pomoże mu osiągnąć majątek oraz dostatek. Jest namiętnym kochankiem. Uczciwy i oddany w miłości. 

 

 

WAGA (30 października – 23 listopada) 

Intelekt jego jest bystry i przenikliwy. Jest nastrojony sceptycznie i krytycznie. Bardzo ruchliwy umysłowo, metodyczny - raz jest zbyt ścisły i drobiazgowy - to znów robi słowa z muchy, gdyż chętnie przesadza. Jest nadmiernie wrażliwy. Natura w gruncie rzeczy dobra, nieraz jednak zbyt bierny. Obdarzony niezwykłą wyobraźnią. Kocha wszystko, co piękne. Zamiłowanie do spokoju i harmonii. Posiada wysoko wykształcona intuicję. Zdrowie - skóra jego niezwykle wrażliwa i delikatna- na co należy zwracać uwagę przy kąpielach. Nie należy mu podawać zbyt wielu lekarstw o silnym działaniu chemicznym. Służy mu czysty pokarm i powietrze, trochę gimnastyki i głębokie oddychanie - to są dla niego najlepsze lekarstwa. Co mu grozi - dzięki swojemu niezbyt impetycznemu usposobieniu może wywoływać nieporozumienia, narazić się na niesławę, a w kłótni może nawet kogoś skaleczyć. Wady - chociaż jest uprzejmy i przyjazny - usposobienie jego nieraz staje się melancholijne, skłonne do przesady. Zbyt namiętny w uczuciach. Natomiast w sprawach pieniężnych często zbyt lekkomyślny i beztroski. Czasem brak mu wytrwałości. Zalety - w sprawach zawodowych dość zacięty. Uczy się łatwo i chętnie odnajduje się w zawodzie prawnika. 

 

 

SKORPION (23 listopada – 29 listopada) 

Spokojny, niezależny, nieugięty. Potrafi wykazac się największą odwagą pośród największych zamieszek. Jest zawsze pewny siebie lecz nie jest skłonny do wielomówności. Zazwyczaj dożywa wieku póznego. Wady jego to - kłótliwośc i nawet złośliwośc oraz uszczypliwość. 

 

 

horoskop wrozene dla panny w kartach taorta
jesli waga chce wrozbe to zapraszamy do naszej wrozki Ewy ona poda horoskop
horoskop dla skorpiona z kart Tarota

STRZELEC (17 grudnia – 20 stycznia) 

Posiada naturę dość fantastyczną i romantyczną. Interesuje się sekretami i tajemnicami innych ludzi. Bardzo ruchliwy, dusza podróżnika. Otwartość i szlachetność. Kocha niepodległość. W uczuciach swych jest demonstracyjny i gorliwy. Często sie zakochuje. Jest ruchliwy i aktywny. Grożą mu przykrości sercowe- szczególnie rozczarowania, rozterki sercowe. Źle ulokowana miłość. Wady - czasami jest zbyt otwarty, o wiele za szczery i zbyt pewny siebie. Drażliwość i wówczas kłótliwe usposobienie. Zawsze bardzo przejęty tym, co robi, więc nerwowość to jego druga natura. Często nie posiada samoopanowania - wówczas potęguje się u niego nerwowa drażliwość. Powinien wystrzegać się - silnych namiętności oraz zyciowych trudności. Zalety - ekspresja życiowa.

 

 

WODNIK (16 lutego – 11 marca) 

pełen oryginalnych pomysłów i niezwykłych idei. Dobry organizator, posiada też zdolności reformatorskie. Z chęcią pomaga potrzebującym. Spogląda w przyszłość, nieraz posiada zdolności archeologiczne. Zna i wyczuwa doskonale ludzi. W lot chwyta ich śmieszne strony i słabostki. Zręcznie umie ich naśladować. Niestety nie zawsze logiczny, za to spontaniczny i opiekuńczy. Jest to człowiek nieustraszony o szerokich poglądach. Miłość - w miłości na ogól szczęśliwy. Małżeństwo zazwyczaj harmonijne. Dzieci niewiele lub wcale. W miłości okazuje skłonność do zbyt wielkiego teoretyzowania, stąd jego uczucia są nierzadko czysto platoniczne. Wady - wadą jest to, że zbyt łatwo traci głowę. Niezdecydowanie. Pośpiech Zalety - subtelna dusza , szlachetność. Zazwyczaj ma licznych przyjaciół. Nieustannie dąży do tego, aby poprawić warunki swego otoczenia, zapewnić mu dobrobyt i szczere horyzonty umysłowe. Kocha ludzi, w związku z tym cieszy go sprawiać przyjemność innym. Zdrowie- gorsze krążenie krwi. Wrażliwość na niedomagania nerwów. Bywa chorowity i słabego zdrowia. 

 

 

horoskop dla strzelca z karty tarotowej
jesli chcesz poznac horoskop dla wodnika to dobrze trafiles
jesli interesuje cie horoskop ryby to zadzwon

RYBY (11 marca – 18 kwietnia) 

system nerwowy takiego człowieka urodzonego w znaku ryby jest niezwykle delikatny i napięty, łatwo go rozdrażnić. Niezwykle wrażliwy, zdolny do pesymizmu. Zawód jego bywa nieraz podwójny. Potrafi dostosować się do warunków. Także w życiu zawodowym osiąga zwykle niezłe rezultaty. Często można w tym znaku spotkać buchalterów, pracowników państwowych, uczonych nauczycieli. Największe powodzenie może osiągnąć we wszelkich dziedzinach sztuki, zwłaszcza muzyka go wzrusza. Wady - jego organizm nie jest zbyt mocny, więc musi unikać nadwyrężeń , ekscesów. Może być chytry i może bardzo umiejętnie i subtelnie wyprowadzić wszystkich w pole. Zalety - czuły wrażliwy oddany miłości , posiada zdolności artystyczne. Intuicja i przenikliwość. Zamiłowanie do systematycznej pracy. W miłości – romantyczny, niezwykle wrażliwy, czuje emocjami kocha całym sercem, lecz czasem bywa bardzo niezdecydowany i bierny. Małżeństwo pomaga zazwyczaj takiemu człowiekowi w rozwoju i odrodzeniu wewnętrznym. Jest to natura. 

 

 

BARAN (18 kwietnia – 13 maja) 

Jego strefa zainteresowań i sympatii jest niezwykle szeroka. Umie wywierać wpływ na ludzi i rządzić innymi. Sympatyczny, rozmowny, wesoły, ożywiony dobrymi chęciami, pragnący wszystkich dookoła uczynić szczęśliwymi. Co mu grozi- wpływ kobiet w jego życiu jest ogromny i nie zawsze przynosi mu szczęście. Kobiety bowiem kierują jego losem i mogą go zrujnować. Charakteryzuje go słabość charakteru a skutki mogą być tego zgubne. Robi zamieszanie, rzuca słowa na wiatr. Zwraca uwagę na szczegóły. Silna indywidualność. Lubi przygody życiowe. Dusza podróżnika i obierzy świata. Wady - drażliwość, duma, nieokrzesaność, szorstkość, nieszczerość. Trudno polegać na takim człowieku. Więcej wydaje niż zarabia. Próżny jak paw. Zalety - zawsze jest gotów bronić swego ciała. Jest dobrym mówcą. Zdrowie - ciało ma silne, lubi sport. Oczy przenikliwe. Zdrowie najczęściej doskonałe. Może zawsze sobie zaszkodzić przez przepracowanie i niepokoje. W miłości - szczęśliwy, silny temperament, bywa niewierny i kochliwy. Jego całym życiem są flirty jednak na krótki dystans, czyli często zmienia obiekt uczuć. W małżeństwie konserwatywny, więc ceni sobie romantyzm. Ciężko takiego człowieka utrzymać przy sobie lub w ogóle związać się z nim na stałe. 

 

 

 

BYK (13 maja – 21 czerwca) 

Jest to człowiek niezwykle cierpliwy, pogodny a nawet radosny, skory często do pomocy i zabawy. Lubi bogacić się. Dąży do potegi. Jednak musi uważać, aby nie stracić wszystkiego przez nadmierna kochliwość. Jego życie obfituje w liczne przygody. Więc niech sie strzeże nieszczęśliwych wypadków 

 

 

horoskop dla barana baranów dzieki kartom tarota w poznaniu
skrócony horoskop dla byka, jesli chcesz wiecej zadzwon

BLIZNIETA (21 czerwca – 20 lipca) 

Jest kochliwym, szczerym człowiekiem. Jest tez dość ambitny. Jego życie płynie na ogół dość spokojnie. Jego życie obfituje w dość dziwne i szczególne przygody i wydarzenia. Kobiety bywają dość urodziwe, wywierają wpływ przyciągający na innych. Posiada ogromną wyobraźnię. Jednak przy swych zdolnościach może okazać się usposobieniem kapryśnym lub męcząco fanatycznym. Niezdecydowany najczęściej nie wie co wybrać, więc posiada problemy z podjęciem decyzji. Wady - nerwowy, niespokojny. Zalety – zdolności do handlu. W miłości - nie zawsze szczęśliwy, gdyż bywa kłótliwy. Intelektualiści wybierają swoich wybraków serca pod warunkiem, że będą inteligentni. Zdrowie - grożą mu choroby płuc, krwi, nerwowość, rak.

 

ciekawy jestes horskopu dla bliźnięta chetnie pomożemy wystrczy tylko zadzwonić na numer
koziorozec to ciekawy znak zodiaku, horoskop pomoze ci poznać prawdę o swojej przyszłości

KOZIOROZEC (20 stycznia – 16 lutego)

Jest to człowiek rozważny, skoncentrowany na pracy. Jest opiekuńczy. Nie lubi pochlebstw. Czego powinien strzec się - niechaj unika wszystkiego, co zbyt ekscentryczne i nie oddaje się zbyt bardzo od wymagań logiki i zdrowego rozsądku. Niechaj się strzeże niebezpieczeństw, które mogą mu grozić w nocy. Ambitny - dąży w życiu nieustannie naprzód. Wady - mściwy zacięty ponury zarozumiały bojaźliwy. Zalety- sprawiedliwość , czystość , prawość , pracowitość. Zdrowie - z początku nieszczególne, później poprawia się stopniowo i staje się coraz lepsze. W końcu dzięki wielkiej wytrzymałości organizmu jaka rozwija się latami człowiek urodzony w tym znaku może osiągnąć sędziwy wiek. Zdolności odradzania i odnawiania swych sił życiowych. A zatem szybko przychodzi do zdrowia po przebytych niedomaganiach. 

RAK (20 lipca – 10 sierpnia) 

sympatyczny usposobiony pokojowo. Lubi zabawę i rozrywkę. Jest czuły i kochający. Potrafi silnie się przywiązywać i wówczas chętnie lubi się poświęcać dla osób kochanych. Toteż w miłości zazwyczaj szczęśliwy. Jego małżeństwo zapowiada sie dość pokojowo. Zawód jego jest tego rodzaju że wymaga odbywania dalszych podróży. Patriota, solidaryzuje się ze społeczeństwem. Kocha swój kraj, miasto. Potrafi zręcznie urządzić się w życiu. Zazwyczaj dzięki swej przebiegłości i zaradności radzi sobie doskonale. Wady - posiada skłonność do silnych namiętności, które wpływają na całe jego życie i powodują kryzysy. Bywa dość próżny. Zalety - człowiek sympatyczny. Wrażliwość, intuicja, łagodność. Zdrowie - organizm jego nie odznacza się wytrzymałością i jest bardzo wrażliwy. Narzeka często na żołądkowe dolegliwości. Miłość - aktywny i popędliwy. Bardzo często cierpi z miłości. 

 

 

w horoskopie raka mozna dużo się dowiedzieć o swoich problemach milościach przyszłości wróżka wyczyta z kart tarota
bottom of page